Ціни, наявність та інше про дріжджі спиртові

by ella 0 comments
Шановні друзі клієнти! Внаслідок карантинних дій в країні виникли дуже великі складнощі з дріжджами спиртовими. Те, що було на складах у наших постачальників, вже майже добігло кінця, а нових поставок не передбачається (поки, звісно, кордони не відкриють, а це не скоро буде, здається).То ж приносимо вибачення, якщо ціни ростуть (деякі позиції в закупівлі виросли по ціні в 1,5-2 рази!), а наявність оперативно не оновлюємо. Щось намагаємось вирішити, але це не швидко і, як показує практика, не дешево.Слідкуйте за новинами, дзвоніть і пишіть.

Що по дріжджах...

by ella 0 comments
Шановні друзі, тут у нас халепа з дріжджами спиртовими. Виявилось, що з карантином наші постачальники не возять поки, а наші запаси майже вичерпались...Зараз в пошуках якихось шляхів "видобутку" їх де-небудь, але ж це не швидко.Вдячні Вам за розуміння, маємо надію на поліпшення ситуації.

Заняття в карантині: час зварити пиво вдома.

by ella 0 comments
Карантин - саме час втілити свою мрію, і нарешті зварити пиво вдома.То ж не зволікайте, вибирайте

Уточнення у роботі магазину в період карантину.

by ella 0 comments
Шановні клієнти, в період карантину (а далі - за обставинами) повідомляємо, що відвантаження будуть виконуватися лише Новою Поштою. Є вірогідність затримки у відправленнях.Також ще можливий самовивіз, але Ви ж розумієте... Краще контакти звести до мінімуму ;-)Дякуємо за розуміння. Будьте здорові, бережіть себе та оточуючих людей.

keep calm та купуй з доставкою

by ella 0 comments
Зараз трохи модно панікувати, але ми з Вами люди освічені та здорові глуздом, то ж не піддаємося паніці. Але ж бережений, як то кажуть, сам собі молодець, то наша рекомендація така: Купуйте з доставкою Новою поштою, та забирайте не в годину пік. Це скоротить Ваші контакти з людьми та заощадить Ваш час.Будьте нам всі здорові та робіть побільше замовлень!Деякий час будемо відправляємо двічі на день.

Режим роботи 7-9.03.

by ella 0 comments
Шановні клієнти, маємо зауважити, що працюємо згідно державного календаря, то ж 9.03. у нас вихідний.Опрацюємо Ваші замовлення вже починаючи з вівторка, 10.03.2020.Гарних Вам вихідних!Ой, і якщо плануєте святкувати у неділю, лишіть сили на день народження Тараса Григоровича ;-)

Форми оплати та доставка: важливі моменти.

by ella 0 comments
Шановні покупці, хотіли б нагадати Вам деякі умови доставки:1. Замовлення до 90 грн відправляються тільки по передоплаті. Це пов'язано з тим, що згідно умов, наприклад, Нової Пошти, мінімальна сума доставки складає 40 грн, послуга наложеного платежу 20 грн + 2% від суми переводу. Тобто загалом отримувач сплатить від 62 грн тільки за послуги перевізника. А ще стало більше випадків, коли люди не повністю розуміють це і не забирають замовлення...

Нові ціни на циліндри та термометри.

by ella 0 comments
Шановні покупці, на жаль, виробник підняв ціни майже на всі позиції, то ж ми теж були вимушені це зробити.Але знаючи, що це завжди неприємно, ми залишили "старі" ціни на товари з найбільшим попитом: циліндри на 100 мл, колби та біметалічні термометри.Дякуємо за розуміння та чекаємо на Ваші замовлення!

Зубрівка українська та польська: нова партія.

by ella 0 comments
До замовлення готові 2 види зубрівки трави:1. Польська спеціальна.

Нові скляночки вже у продажу.

by ella 0 comments
Цього тижня у нас з'являться такі ось цікаві банки-склянки з корками. Об'єм 250 мл, ціна 60 грн.Поки ще не викладаємо на сайт, то ж дзвоніть або пишіть для замовлення. 

Страницы