by ella August 4th, 2020 0 comments

По чисельним рекомендаціям наших клієнтів, ми почали співпрацювати з крутим виробником самозварів СМАКУЙ.
Поки привозимо апарати під замовлення, потихеньку додаємо асортимент на сайт. Нижче перелік маделей з коротеньким описом.

Класик”  — це оптимальне рішення для тих, хто починає експериментувати із приготуванням алкогольних напоїв вдома. Ціна — демократична, швидкість — 2-2,5 л на годину, максимальна міцність готового напою — 80%.
Старт”. Швидкість роботи — 3 л на годину, міцність до 80-90%.
Стандарт”: цим апаратом можна експериментувати із добавками та створювати напої з особливим смаком. Максимальна міцність готового продукту — 93%. Швидкість роботи — 4 л на годину.
Практик” — класика приготування алкоголю в домашніх умовах. Він — практичний, компактний й не потребує спеціального догляду.

 

Більш професійні моделі:
Профі Потстілл” - апарат для первинного перегону напою. Його швидкість 9 л на годину. 
Профі: відбір по пару” - швидкий та практичний апарат. З ним отримаєте на годину 9 л напою міцністю 93-95%.
Профі: відбір по спирту”. Апарат легко збирається, а приготування напою не залежить від напруги в електромережі. Виганяє 9 л за годину, міцність готового продукту — 93-95%.
Профі із сухопарником”. Швидкість роботи — 9 л на годину, міцність напою від 40 до 80 градусів;
Профі Потстілл з царгою” виганяє 9 л на годину. Отримуєте напої міцністю 93-95%. А завдяки царзі ви позбудетесь частини шкідливих компонентів, які псують смак та аромат алкоголю.
Профі Джин” - колоний дистилятор із джин-корзиною. З ним можна приготувати напої міцністю до 95%. Швидкість роботи — 9 л на годину.
Профі: 2 в 1” - це міністанція по виробництву алкогольних напоїв на власній кухні. Вона розрахована на відбір по спирту та по пару.
Профі ректифікація” - самогонний апарат, який працює за принципом ректифікації. З ним отримаєте спирт міцністю 96,6%.
Експерт” - це дистилятор, ректифікатор та пивоварня в одному пристрої. Приготуєте будь-який алкогольний напій зі швидкістю 9 л на годину. Максимальна міцність готового продукту - 95%. 

Переваги виробів "СМАКУЙ":

  • Всі пристрої — від дистиляторів до професійних самогонних апаратів — виготовлені із нетоксичних матеріалів стійких до корозії, вологи, різкої зміни температурних режимів.
  • Товщина стінок апарату — оптимальна. Вона вираховується таким чином, щоб ви могли працювати з ним на кухонних приладах будь-якого формату — від електричних до газових.
  • Герметичність: ви можете купити дистилятор води, готувати за його допомогою алкогольні напої та не переживати за те, що характерні аромати буде чутно за межами кімнати, де ви створюєте чачу, бурбон, віскі, джин, кальвадос чи інші напої;
  • Стильний дизайн. Також можна замовити апарат з ексклюзивним дизайном — гравіюванням ініціалів, логотипу компанії чи власного бренду.
  • Є всі необхідні деталі, щоб зробити будь-яку модель апарату досконалою з технічної точки зору.

about the author: ella